Вас вітає столярна майстерня Woodstock!

 

Ми команда досвідчених професіоналів, яка працює в сфері виготовлення столярних виробів з 2002 року. Меблі з дерева на замовлення та інші предмети інтер'єру ми створюємо тільки за ексклюзивними проектами за участю талановитих дизайнерів і вмілих майстрів.

Woodstock завжди успішно виробляє моделі будь-якої складності, приємно дивує кожного клієнта і гарантує високу якість готових виробів. Адже в процесі виготовлення ми застосовуємо інноваційне обладнання, гідні матеріали та фурнітуру. А ще володіємо усіма секретами роботи з деревом і не тільки, точно знаємо, якими повинні бути якісні меблі.

 

Woodstock – меблі з дерева на замовлення на будь-який смак

 

Наша майстерня успішно працює впродовж багатьох років, ми виготовляємо ексклюзивні меблі для спальні, кухні, їдальні та інших кімнат. Також виконуємо складні проекти – дерев'яні сходи, арки, гардеробні, двері, меблі для ванни в класичному та сучасному стилі.

Ми виробляємо меблі в найрізноманітніших стилях з дуба, ясеня, вільхи, горіха. І ще успішно застосовуємо технологію шпонування шпоном з дуба, ясена, горіха, вільхи та інших цінних порід дерева.

Кожен предмет не тільки візуально покращує дизайн інтер'єру квартири, будинку або офісу, а і вносить комфорт в обстановку, робить її більш функціональною. Звернувшись в Woodstock, клієнт по достоїнству оцінить наступні переваги:

Але головне, ми відкриті нашим клієнтам - в будь-який час ви можете відвідати виробництво і особисто переконатися, що всі умови договору суворо виконуються.

 

Чесний професійний підхід до роботи

 

Woodstock – не просто столярна майстерня, це місце, де збуваються всі бажання замовників. Виготовлення меблів в Києві нами виконується поетапно, а саме:

І тільки після цього професіонали Woodstock приступають до процесу виробництва, а створивши всі деталі, виїжджають до замовника і збирають їх в єдині конструкції. Вони, безсумнівно, поліпшать навіть дуже гарний дизайн інтер'єру котеджу і будь-якого іншого об'єкта. Але головне збережуть свою презентабельність і унікальність протягом багатьох років, радуючи погляди і даруючи комфорт, чудово доповнюючи оздоблення.