При виготовленні меблів в сучасному стилі часто використовуються такі матеріали як МДФ, які комбінуються з натуральним деревом. Але іноді в інтер'єрах з натуральних матеріалів застосовується і масив дерева в первинному вигляді - це можуть бути дерев'яні стільці, столи незвичайних дизайнів і багато чого іншого. Ми реалізували безліч об'єктів сучасних інтер'єрів і маємо досвід роботи як з деревом, так і з комбінованими матеріалами.

 

Для сучасного стилю характерна відсутність в інтер'єрі великого нагромадження меблів, все повинно бути витончено і функціонально, мінімум декоративних елементів, перевага віддається цікавою фактурою матеріалів, вітаються чіткі лінії і цікаві поєднання матеріалів. З роками віяння сучасного стилю змінюються, змінюються обриси і переваги в мебелі - модерн, мінімалізм, кубізм.

 

Бажано, щоб кімната була світла, а також були відсутні будь-які зайві і непотрібні деталі, так як вони істотно псують зовнішній вигляд всієї квартири або будинку. Особлива увага надається модульній та корпусній мебелі, конструкції, що економить простір, радує око і зручна для власника.