Ми, команда Woodstock, маємо величезний досвід виготовлення меблів у класичному стилі. За час роботи ми виконали безліч замовлень. Основні з них це ліжка з дерева, шафи, тумби з дерева, трюмо, столи-консолі, обідні столи, кабінети, стільці, стінові панелі, стелі з дерев'яною обробкою і багато іншого.

Також є реалізовані об'єкти по копіюванню антикварних меблів, італійських меблів від провідних фірм, виконані з максимальною точністю з представленими зразками.

Дизайн інтер'єру в класичному стилі актуальний завжди, тому меблі в класичному стилі будуть радувати вас протягом багатьох років. Такі меблі солідні і практичні, з часом вони стають антикварними і не втрачають своєї цінності довгі роки.

Симетричні і строгі лінії, пастельні тони, в які можна раз і назавжди закохатися - це основні особливості класичного стилю. Стиль виник в 17 столітті в Європі і успішно дожив до наших днів, видозмінюючись під вимоги сучасності. Для цього стилю характерне використання дорогих, натуральних матеріалів - таких, як камінь, кування, деревина, кришталь, вітражі. Але при цьому даний стиль не дозволяє надмірностей - прямі строгі лінії пом'якшує доречна кількість витонченої різьби і декору. У класичному інтер'єрі всі предмети органічно поєднуються, створюючи відчуття естетичної гармонії і смаку його власника.

Для меблів в класичному стилі допустимі всі види пастельного тону - від білого кольору до всієї палітри коричневого. А також можливі ніжні малюнки, причому білий колір обов'язкова умова даного інтер'єру - в цьому кольорі можна оформити стіни, стелю або підлогу, а весь інтер'єр, виконаний в даному кольорі - ознака витонченого смаку власника.

Текстиль для класичних меблів кращий однотонний, світлих відтінків (може бути допустимий ледь помітний орнамент золотого кольору).

Для класичних меблів актуальні фасади покриті прозорим лаком або емаллю. Завдяки чому зберігається природний малюнок дерева.

Для декору меблів у цьому стилі застосовують: вітражі, фільонки, різьблення, патину, балюстради, позолоту і декоративні колони.

Фурнітура для таких меблів часто вибирається в старовинному стилі, метал з покриттям під золото, бронзу або срібло.