Облаштовуючи робочу зону або окремий кабінет, ділові люди часто віддають перевагу класичному стилю. І не дивно, адже меблі для кабінету класика завжди залишаються актуальними. А ще ці майстерно виконані предмети інтер'єру здатні розповісти про статус і гарний смак свого власника.

 

Кабінет з масиву дерева – запорука затишної робочої атмосфери

 

Оформити кабінет в стилі розкішної класики можна в будинку і офісі. У приміщенні буде панувати презентабельність і затишок, до того ж така обстановка підкреслить індивідуальність і характер.

В залежності від площі приміщення, кабінет з дерева на замовлення в Києві може складатися з гармонійно поєднаних між собою наступних предметів:

  • письмовий стіл – це лінійні або кутові, трапецієвидні конфігурації, при бажанні вони можуть бути доповнені приставним столом;
  • комфортне робоче крісло, як правило, матеріалом оббивки виступає натуральна шкіра, також передбачена ортопедична спинка для зручності;
  • шафи і стелажі, завдяки таким елементам можна просто і раціонально розмістити документи і книги;
  • модульні конструкції, розташовані уздовж однієї або декількох стінок кабінету;
  • тумби для офісної техніки або аудіо - відео апаратури, необхідної для презентацій.

Такий офісний гарнітур дозволить максимально раціонально використовувати площу приміщення, до того ж бездоганні дизайнерські форми чудово доповнюють інтер'єр, роблячи його естетичним і функціональним.

 

Матеріали для кабінету в стилі класика

 

Майстерня меблів WoodStock – це команда досвідчених фахівців, яким, безсумнівно, можна довірити облаштування кабінету успішної особистості. В онлайн галереях ми пропонуємо ознайомитися з реалізованими проектами і оцінити рівень нашої кваліфікації.

Створені нами меблі для кабінету в класичному стилі завжди розкішні та гармонійно доповнюють навколишню обстановку. Для виготовлення професіонали WoodStock використовують:

  • якісний МДФ, покритий лаком для глянцевого блиску та захисту від впливу зовнішніх факторів;
  • натуральне дерево – гладке або з різьбленням, цей традиційний матеріал додає престижу і статусу меблям, до того ж зберігає свої первозданні властивості, цілісність багато десятиліть;
  • сучасну фурнітуру для поліпшення функціональності кабінету і зручності в експлуатації, для гармонійності зовнішні деталі можуть бути виконані під бронзу, золото і латунь;
  • шкіру, скло, текстиль, вони ефектно доповнюють і відтіняють стіна, відмінно поєднуються з основними матеріалами.

Не забуваємо ми і про естетичність зовнішнього вигляду меблів для кабінету, враховуючи необхідність використання сучасної техніки і девайсів. Тому замовити стіл керівника в WoodStock можна зі спеціальними підставками для комп'ютера, отворами в стільниці для маскування кабелів і т. д.

Кольорова гамма класики – це переважно суворі стримані тони, популярністю користуються білі конструкції, венге, і, звичайно ж, лідером є дерево, покрите лаком. Тому меблі WoodStock завжди є показником високого статусу і створюють всі необхідні для комфортної роботи умови.