Оригінальні арки міжкімнатні з дерева стали яскравим предметом для багатьох інтер'єрів. Вони виглядають бездоганно, відмінно доповнюють класичний стиль, який панує в приміщенні, і допомагають візуально розділити простір.

Обробка арочного отвору досить складне завдання, тому слід довірити її виконання професіоналам. Компанія WoodStock завдяки таланту креативних дизайнерів і вмілості майстрів успішно створює ексклюзивні елементи – арки. Всі наші рішення – нестандартні, тому кімната з ними стає елегантною, стильною.

 

Арки міжкімнатні з дерева – дизайнерські конструкції будь-якої складності

 

Красива дерев'яна арка, замовити яку можна в майстерні WoodStock, додає приміщенню об'ємності і полегшує дизайн, вносячи в нього родзинку. Більш того, ці архітектурні творіння є міцними і надійними. А актуальні вони для тих, хто бажає оптично збільшити простір в житловому будинку, офісі, ресторані та інших об'єктах.

Щоб такий розкішний елемент інтер'єру виглядав ефектно і гармонійно, а також залишався довговічним, в WoodStock підбирають кращі породи дерев. Ми знаємо все про деревину, обробляємо її та виконуємо дизайнерські конструкції найрізноманітніших стилів.

В залежності від ваших побажань, арка міжкімнатна з дерева може бути створена в класичному стилі. Вона чудово доповнює елегантну обстановку, робить оздоблення розкішним і підкреслює статус, хороший смак власників. Складається даний елемент інтер'єру з:

• зводу, міцного і надійного;

• бічної стійки;

• декоративних деталей.

А ще міжкімнатні арки виконуються як з лаконічними фасадами так і з об'ємними, доповненими майстерною різьбою, декоративними елементами. Замовити їх WoodStock можна будь-якої конфігурації, адже наші майстри бездоганно і точно втілять в життя навіть найскладніші ідеї.