Дерев'яні меблі для ванної кімнати на протязі багатьох років залишаються актуальними. Це - ексклюзивні дизайнерські розробки, продумані до кожної дрібниці, які чудово доповнюють інтер'єр. Вони створені не тільки для того, щоб зробити санвузли привабливими, а й з метою забезпечення комфорту користувачам.

 

Меблі для ванної кімнати в стилі класика – незаперечні переваги

 

Майстерня WoodStock – команда професіоналів, яким відомо все про те, якими повинні бути меблі і як їх створити такими, щоб вони повністю відповідали вимогам клієнта. Наші вироби – успішне поєднання витонченості і елегантності, практичності і функціональності.

В залежності від площі кімнати та її планування, ми готові допомогти Вам обставити її такими предметами, як:

  • Тумба під умивальник у ванну. Вона повністю відповідає габаритам умивальника і забезпечує додаткове місце для зберігання багатьох потрібних в побуті дрібниць. Тумби для ванни в класичному стилі можуть бути створені з висувними ящиками або орними дверцятами. Обов'язковим елементом є стільниця із стійких до впливу вологи та інших факторів матеріалів.
  • Багатофункціональні системи зберігання. Це ергономічні продумані конструкції лаконічних дизайнів, актуальні для строгих інтер'єрів. В них легко поміститься досить багато предметів, що дозволить раціонально зберігати і підтримувати порядок у приміщенні.
  • Підвісні тумби. Вони не тільки не займають площу, а ще несуть естетичну привабливість. Їх фасади можуть бути доповнені дзеркалами, різним декором і оригінальною фурнітурою.
  • Шафа у ванну кімнату. Внутрішній простір такої шафи розділений зручними полицями і ящиками, до того ж її можна встановити в будь-який куточок приміщення, а гарний дизайн прекрасно доповнить інтер'єр.

Також майстерня WoodStock може створити й інші варіанти меблів, які прекрасно впишуться в стилістику кухні. Навіть невелике приміщення стане затишним, адже кожен виріб виконано елегантно і витончено, що повністю підходить для класичних кімнат.

Але головне, класичні меблі для ванної кімнати відрізняються тривалим терміном експлуатації за рахунок використання сучасних способів покриття та обробки деревини. Протягом багатьох років вона збереже свій презентабельний ефектний вигляд і забезпечить комфорт власникам. Дизайнери та майстри WoodStock подбають про те, щоб готові вироби на замовлення були бездоганні і саме такими, якими ви їх бажали.