Оригінальні вироби з дерева актуальні в будь-якому інтер'єрі, вони мають свою неповторну рису і вишуканий стиль. Тому тим, хто бажає замовити індивідуальні меблі та інші елементи, майстерня WoodStock готова запропонувати унікальні дизайнерські рішення.

Кожне наше творіння має свою ексклюзивну рису, завдяки високій точності і якості робіт, а також застосуванню добірної деревини та інших сучасних матеріалів. А ще меблі WoodStock ніколи не втрачають своєї актуальності, гармонійно доповнюють оздоблення і роблять його більш функціональним.

 

Виготовлення меблів на замовлення будь-якої складності і конфігурації

 

Неповторні у своїй красі антикварні меблі, цікаві предмети інтер'єру і аксесуари з дерева завжди цінуються. Адже тільки їм властива природна краса текстури деревини, екологічність і довговічність. Дерев'яні вироби на замовлення в Києві від майстерні WoodStock надають будь-якому архітектурному об'єкту неповторну атмосферу, дарують затишок і комфорт. Їх застосування дуже різноманітно, це не тільки дизайнерські меблі, а і багато іншого: панно, дзеркала, внутрішня обробка яхт, альтанок і т. д.

Виготовлення меблів на замовлення можна довірити лише професіоналам, яким до снаги втілити саме те, що ви бажаєте. Майстри з багаторічним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації успішно застосовують в процесі створення нові технології. Але при цьому не забувають і про старовинні секрети виконання робіт з меблями. Тому готові рішення відверто дивують своєю бездоганністю.

Також команда WoodStock виконує такі роботи, як реставрація меблів у Києві. Ми зуміємо зберегти цінність, яка залишилася від минулих поколінь і є важливою частиною вашого життя. А ще, ми зможемо створити точні, приголомшливо красиві копії дерев'яних предметів будь-якої конфігурації.

Майстерні WoodStock можна довірити виконати навіть самі завдання, ми знаємо все про дерево, і як з ним працювати. Завжди виконуємо всі бажання клієнтів і отримуємо виключно позитивні емоції від взаємовигідної співпраці.