Одним з найбільш популярних напрямків в інтер'єрі є сучасний стиль, адже він забезпечує комфорт і затишок в домі. Такі меблі для кухні під замовлення завжди відрізняються функціональністю і оригінальним зовнішнім виглядом. Адже високотехнологічні оздоблювальні матеріали, інноваційна техніка і фурнітура не тільки дарують візуальну насолоду, а й зручність в експлуатації.

 

Особливості та характерні риси сучасних меблів для кухні

 

Обираючи де замовити кухню в Києві, зверніться в майстерню WoodStock - місце, в якому втілюють навіть самі унікальні проекти. Завдяки талановитим дизайнерам і професійним майстрам, меблі стають справжнім шедевром і гідно прикрашають будинок.

До того ж, кухні в сучасному стилі не виходять з моди, вони завжди актуальні, їх нескладно впізнати по характерним рисам:

  • Лаконічність. Гладкі глянцеві або матові фасади виглядають дивовижно і приваблюють своєю красою, витонченістю.
  • Лаконічна кольорова гамма.  Поєднання відтінків однієї палітри з різною колірною насиченістю забезпечує візуальну гармонію. А при бажанні внести родзинку, можна створити контраст між верхніми і нижніми фасадами.
  • Чіткість геометричних форм і кутів. Всі секції виконані в стилі мінімалізм, їх ергономічні форми надзвичайно красиві і ідеально вливаються в інтер'єр.
  • Якісні матеріали. Стильні меблі в бар, секції та стільниці виконуються з найбільш актуальних сучасних матеріалів: МДФ, скло, метал і навіть натуральне дерево.
  • Прихована фурнітура. Ручки, доводчики та інші механізми допомагають зробити простір максимально відкритим, створюють оптичну ілюзію і спрощують експлуатацію.

Також кухня, дизайн якої виконаний в сучасному стилі передбачає місце для вбудовування техніки, щоб оптично з'єднати її з меблями. Навіть об'ємний холодильник можна заховати під красивими фасадами і нічим не порушувати гармонію.

 

Дизайнерські кухні на замовлення в Києві

 

WoodStock - майстерня, команді якій під силу створити неповторні у своїй красі і практичності меблі. Це може бути кутова кухня, одно- і дворядна, U-подібна і острівна.  Кожен вид має свої переваги, забезпечує комфорт і є функціональним.

Ми пропонуємо клієнтам тільки ексклюзивні розробки, в них може бути барна стійка, безліч зручних сучасних пристосувань і ергономічних конструкцій. Незважаючи на лаконічність, вони несуть в собі максимальну корисність, відмінно вписуються в інтер'єр і щодня радують погляди.  І не дивно, адже в WoodStock раціонально використовують кожен сантиметр простору, завжди чують побажання замовника і професійно виконують роботи будь-якої складності.