Вітальня є центром кожної квартири і будинку. Ця кімната служить місцем, де збираються в комфортній обстановці усі мешканці, тут приймають дорогих гостей, які по вітальні оцінюють статус і смак власника. Тому облаштовуючи дане приміщення, необхідно приділити особливу увагу не тільки інтер'єру, але і меблям, декору.

Шанувальникам розкішних дизайнів компанія WoodStock рекомендує обрати меблі для вітальні у класичному стилі. Такі конструкції дарують комфорт завдяки своїй функціональності, та звичайно ж, ефектно доповнюють оздоблення кімнати граціозним виглядом, служать місцем для зберігання різних предметів.

 

Класичні меблі для вітальні - симфонія гармонії і затишку

 

Відмінними рисами меблів в стилі класики є презентабельність, в них вміло поєднані ергономічні форми, майстерна різьба і строгі лінії, натуральні матеріали й оригінальна фурнітура.

Залежно від площі кімнати та її особливостей, меблі для класичної вітальні можуть складатися з декількох окремих елементів або бути виконані як модульні конструкції, стінки.  Такі комплекти давно стали невід'ємним атрибутом вітальних кімнат, їх продумана до дрібниць конфігурація задіює кожен сантиметр простору з користю. Сьогодні дизайнери WoodStock готові запропонувати різні ексклюзивні варіанти, в яких будуть враховані не тільки бажання клієнта, а й сумісність меблів з інтер'єром і кольоровою гамою. Ми пропонуємо:

  • вітрини і комоди, декоративні TV панелі, що представляють єдину композицію;
  • класичні стінки для вітальні - модульні конструкції, з виділеними зонами для розміщення декору, зоною-TV, бібліотекою;
  • журнальні столи з інкрустацією, різьбленням або зі скляною стільницею;
  • консолі з дзеркалами, підставки для квітів.

Не варто забувати і про такі важливі атрибути інтер'єру, як обідні столи для вітальні і стільці. Їх вишукані форми гідно увіллються в загальну стилістику, а обідня зона буде виглядати привабливо і затишно.

 

 Особливості вибору меблів для вітальні

 

Меблі у вітальню повинні поєднувати функціональність і стиль, адже це основне приміщення для прийому гостей. Камін, будь він декоративним або робочим, створить простір для особистої бесіди. Телевізійна панель або проектор, виділять зону відпочинку для сім'ї або компанії. Великий обідній стіл дозволить зібрати рідних і близьких на свято або недільний обід. Журнальний або кавовий стіл стане невід'ємним елементом поряд з м'якими меблями.

Стелажі, вітрини, ніші, етажерки, допоможуть розмістити домашню колекцію декору, зброї або просто сімейні фотографії.

Сьогодні в трендах змішання стилів в інтер'єрі, неокласика - сучасні класичні меблі. Такі меблі не здаватимуться об’ємними в невеликих кімнатах та підкреслять їх загальний стиль.  Свобода вибору матеріалів і кольорів надасть можливість найсміливіших експериментів.

Кожне ваше бажання буде враховано професіоналами майстерні меблів WoodStock, адже ми пропонуємо класичні варіанти віталень і втілюємо в життя ексклюзивні дизайнерські розробки. При створенні меблів використовуються якісні матеріали: натуральне дерево, екологічно безпечні плити МДФ, шпон, скло, кераміка, текстиль і, звичайно ж, фурнітура кращих виробників.

Готові класичні меблі для вітальні на замовлення, створені фахівцями WoodStock завжди підкорюють з першого погляду своєю довершеністю, а завдяки продуманій конфігурації дарують затишок і комфорт протягом багатьох років.