Класичний інтер'єр потребує не тільки відповідних меблів, а й таких функціональних елементів, як дерев'яні двері. Саме вони забезпечують комфорт, підкреслюють хороший смак, статус власників і ніколи не виходять з моди.

 

Міжкімнатні двері з натурального дерева – елегантна класика і затишок

 

Двері в стилі класика – це вишукане доповнення інтер'єру. Завдяки продуманому до дрібниць дизайну, вони ідеально поєднуються з іншими предметами, доповнюючи загальний вигляд житла.

Майстерня WoodStock істинним цінителям краси і якості пропонує ексклюзивні двері з дерева, замовити в Києві їх можна будь-якої моделі. Головними особливостями цих предметів інтер'єру є:

  • Нейтральні тони. Класика – це тільки натуральні відтінки, бездоганно виглядають двері білого кольору, пастельних тонів і, звичайно ж, це натуральне дерево – елегантне, вишукане. Також класицизм може бути унікальним - з ручним розписом, різьбленням та іншим лаконічним декором.
  • Універсальність. Стиль, фактура, в якій виконані класичні міжкімнатні двері будуть актуальні для будь-якої кімнати, незалежно від оздоблення, планування і колірної гами.
  • Наявність оригінальних елементів. Вставки з матового скла, цікаві дизайнерські малюнки і справді розкішна фурнітура, ефектно доповнюють дверне полотно.

Класичні двері виготовляються з масиву дерева, і до того ж можуть виконуватися в різних розмірах і конфігураціях. Саме якісні матеріали і краща фурнітура, яку використовують фахівці майстерні WoodStock, є запорукою краси, довговічності та комфортності кожного виробу.

 

Міжкімнатні дерев'яні двері - види та переваги

 

Купуючи для свого будинку двері з натурального дерева, ви оціните їх екологічність, стильний зовнішній вигляд, натуральність і практичність. Адже жоден штучний матеріал не зможе перевершити масив з кращих порід дерев. А в залежності від технології виробництва, двері на замовлення в Києві можна вибрати щитові і фільончасті.

Щитові двері складаються з рами, наповнювача і обшивки – дерев'яних брусів. Завдяки цим матеріалам конструкція має відмінні шумо- і теплоізоляційні властивості, підвищує комфортність. А дерев'яні бруси забезпечують статусний солідний вигляд.

Дерев'яні фільончасті двері більш легкі, в них передбачена дерев'яна рама зі вставками, виконаних з дерева або з скла. Такий вид конструкції дозволяє майстрам вміло реалізувати будь-які креативні дизайнерські ідеї. Тому двері створюють єдину гармонію і чудово виглядають в класичному вбранні.

Майстерня WoodStock подарує можливість насолодитися протягом багатьох десятиліть саме тими меблями та елементами інтер'єру, які ви бажали. Адже лише справжні професіонали вміють втілити в життя ексклюзивні проекти, що покращують стилістику будь-якого приміщення.