Приємно дивують своєю вишуканою красою класичні дерев'яні сходи, вони є візитною карткою кожного будинку. Даний елемент інтер'єру повинен бути комфортним і безпечним, а також витонченим і незабутнім. Саме тому такі вироби повинні виконуватися тільки на замовлення, щоб повністю відповідати загальному інтер'єру та конфігурації приміщення.

 

Сходи з дерева під замовлення будь-якої складності

 

Майстерня WoodStock – команда професіоналів, які створюють сходи з дерева під замовлення, що повністю відповідають вимогам клієнтів. Кожна реалізована нами розробка зможе стати головною прикрасою простору. Адже завдяки використанню добірного дерева, міцного і головне, красивого в своїй натуральності, сходи гармонійно впишуться в інтер'єр.

В залежності від побажань замовника і конструкційних особливостей будинку, сходи на другий поверх можуть бути наступних варіантів:

  • Маршові: прямі, з майданчиками або поворотами. По них легко і безпечно підніматися, а самі сходинки можуть виконуватися відкритого або закритого типу, враховуючи розташування.
  • Гвинтові – також затребуваний варіант в експлуатації. Одним з їх видів є окрема конструкція, тому доцільно її доповнити огорожами. При виборі матеріалу варто віддати перевагу деревині, це буде запорукою безпеки і вбереже від можливого травмування.
  • Інші види сходів – за вашими побажаннями.

Довіряти створення такого красивого і важливого в побуті архітектурного об'єкта слід професіоналам. Дизайнери WoodStock знають, як зробити проект, який стане ідеальним рішенням для Вашого інтер'єру. А вмілі майстри приємно здивують бездоганністю виконання і відповідно розкішним виглядом.

 

Дерев'яні сходи ексклюзивних дизайнів

 

Професійне виготовлення сходів на замовлення в Києві в майстерні WoodStock в стилі класика здійснюється тільки з натурального дерева. Ми знаємо, наскільки красиво і благородно виглядає даний матеріал. Але головне, він екологічно безпечний і довговічний, добре піддається різьбленню і декоруванню.

Як правило, кращими породами для виробів є дуб, горіх, ясен та інші листяні дерева. Що стосується кольору, то актуальне тонування темних і середньо-темних тонів, воно досить практичне.

Обираючи стиль класика для сходів, можна встановити в будинку лаконічний варіант зі строгими лініями, фундаментальний і ґрунтовний. А для створення більш розкішних інтер'єрів варто віддати перевагу моделям з різьбленням. Це допоможе підкреслити статус і гарний смак власника, зробити оздоблення дійсно розкішним.

Кожні сходи в приватний будинок, які створили в WoodStock – досконалі, вони відповідають всім стандартам і протягом багатьох десятиліть зберігають зовнішній вигляд, перетворюючись в дорогий антикваріат.